LCC-win: Compiler sistēma logiem Jacob Navia

original: http://www.cs.virginia.edu/~lcc-win32/

pamatojoties uz sākotnējo scenāriju un Dave Hanson un Chris Fraser: portatīvo C kompilatoru

Šeit Jūs varat lejupielādēt LCC-Win32 vai LCC-Win64 C kompilatoru sistēmu. Sistēma ir autonomie: jums nav nepieciešams kaut kas cits, lai sāktu programmēšanu C Win32 vidē. Jūs saņemsiet

  1. Kodu ģenerators (kompilatoru, montētājam, linker, resursu kompilators, bibliotekāre)
  2. Integrētā izstrādes vide ar redaktoru, atkļūdotājs, veikt failu paaudzes, resursu redaktors, uc
  3. Lietošanas pamācība un tehniskā dokumentācija.

Visi binaries un saistīto header failus utt, ir ietverti auto-instalējamu izpildāmā, kas radīs visu nepieciešamo direktoriju struktūru.

Licence:

Šī programmatūra nav freeware, tas ir autortiesības Jacob Navia. Tas ir bezmaksas nekomerciālai lietošanai, ja jūs to izmantot profesionāli jums ir iegādāties licenci.

Profesionālā izmantošana ir:

  • Saistīti ar uzņēmējdarbību (piem., jūs to izmantot tādā organizācijā)
  • Ja jūs pārdodat savu programmatūru.

Ja jūs plānojat izmantot LCC-win kursos programmēšanas savā universitātē, sazinieties ar mums, lai speciālās izglītības kursu.

Sazinieties ar mums, ja jūs vēlaties īpašu pieņemto kompilators sistēmu vai, ja jūs plānojat izmantot to kā muguras beigās par valodas ieviešanu. To lieto vairākās backends valodām, piemēram, Eiffel, SQL un citi.

 

Lejupielādes

Ko Apraksts
LCC-Win32 Kompilators sistēma, kas atspoguļo kompilatoru, linker, komplektētājs, resursu redaktoru un noderīgu rīku daudz
LCC-Win64
README
Sadales ieskaitot 64 bitu kompilatoru. Šī ir pēdējā izplatīšanu. Jo README failu jūs atradīsiet jaunāko darīts izmaiņas. Atjaunots 15 Apr 2012.
CCL projekts C Konteineri bibliotēkas projekts. Šis projekts piedāvā standarta konteineros un pēc izlases implementācijas no tiem. Šī bibliotēka ir iekļauts izplatīšanu LCC-win.
CCL dokumentācija Visa dokumentācija LCP projekta HTML formātā
Windows API dokumentācija Win32 HLP failu Windows-API. Jābūt, lai jebkuru nopietnu Windows programmēšanas.
Lietotāja rokasgrāmata LCC-Win32. Sistēma nedarbosies pareizi, bez šo failu. Tiešsaistes palīdzība, un visas sistēmas dokumentācija, ir nepieciešams, lai izmantotu to. Tas ietaupīs jūsu laiku un palīdzēt jums izvairīties uzdodot jautājumus, kas atbildēja dokumentācijā. (Aptuveni 8 MB)
C-Tutorial Ja jūs esat jauns, lai C, tad pārbaudīt šo out! Tas jums parādīs, kā izveidot savu pirmo programmu, vai tas ir slavenā „Hello World“, DLL vai kaut kas pilnīgi atšķirīgs. PDF formātā, Acrobat Reader ir vajadzīga apskatei Atjaunots 15 Apr 2012.
Bulgāru versija Bulgārijas versija šīs mājas lapas tulkots Albert Ward.
Advanced Programming ar LCC-Win32 LCC-Win32 ir moderna C kompilatoru, kas ļauj jums izmantot iespējas, piemēram, operatora pārslodžu, konteineri, un daudzas citas funkcijas, kas mūsdienu programmēšanas valodu. Šie līdzekļi ir paskaidrots šeit detalizēti, kopā ar dažiem, piemēram, tīkla plānošanas pieteikumu. (Aptuveni 600 KB)

Logiciels / informatique sākās 1991. Mūsu kompānija specializējas sastādītāji un kompilatoru ar to saistīto izpēti un attīstību. Mēs esam izstrādājuši LCC-Win32 kompilatoru kopš 1995, izplata to visā pasaulē. Mēs pielāgot kompilators, lai atbilstu vajadzībām uzņēmumiem, kam nepieciešams iegultu kompilatoru, vai JIT (Just In Time kompilatoru), vai uzņēmumiem, kas vēlas, lai radītu C un īstenot kādu citu valodu virs tā.

Attiecībā uz šiem vai citiem pieteikumiem, nevilcinieties sazināties ar mums pa norādīto pasta adresi.


redaktors: Jacob Navia, Logiciels / Informatique Adrese: 41 rue Maurice Ravel 93430 Villetaneuse Francija

Kosmosa šajā tīmekļa servera ir paredzēts pieklājīgi no Zephyr projektu.

 

Veröffentlicht am
Kategorisiert in Allgemein

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert