Sąrašas Be 5.0

Sąrašas Be 5.0

Original: http://alistapart.com/article/a-list-apart-relaunches-new-features-new-design

pagal Jeffrey Zeldman Paskelbta narėje internete

Dizainas, kuris nukrypsta nuo mūsų praeities ir platforma, ant kurios galima statyti ateitį. Sveiki atvykę į naujo A List Apart svetainėje, žmonėms, kurie daro svetaines. Turinio Pirmasis: Mes pridėjome naujų rūšių turinį (su daugiau ateiti), ir mes skelbti dažniau-daug dažniau. Nebijok, mes ir toliau gamins giliausias ir svarbus straipsnius tikitės iš sąrašo Apart, o kas dvi savaites klausimus jie važiuoti toliau. Pagrindiniai straipsniai ir (dažniausiai) kas dvi savaites klausimai yra amžinai.

Tačiau tarp šių klausimų dabar rasite saitai pranešimų, provokuojantys ir įžvalgus blog postuose orientuota temomis, ir nuomonės stulpelių kai kurie iš protingiausių žmonių mes žinome, šioje pramonės šakoje. Yra net mūsų draugais W3C, kuriems reikia jūsų pagalbos, įsitikinkite, kad interneto standartai ir toliau praktiškas, naudingas, pažengusios, o priekį mąstymas skiltyje. (Žr. Impressum už mūsų naują autoriams žvilgsnis.)

Per ateinančius mėnesius, kaip mūsų nuo-klausimai turinys tampa toks pat kietas ir naudinga jums, nes mūsų gaminiai yra, mes planuojame pristatyti papildomą ir vienodai naudinga naujų rūšių turinį, skirtas suteikti jums daugiau informacijos, kurios Jums labiausiai reikia, kartais net prieš jį žinote jums reikia.

Dizainas

Eksploatacijos turinį pirmas, ir pastoti jos pateikimo pagal nutylėjimą kaip skysčių serijos įvairių prietaisų susitikimai, dizaineris Mike pasiimti ir kūrėjas Timas Murtaugh įvykdėme didelio poveikio, reaguoja svarstymo patirtį su dorybėmis (bet ne apribojimai) Didžiosios spausdinti dizainą.

Kaip visada, naujas dizainas salto jo pirmtakas ant galvos ir gilina kaip mes suprantame ALA kaip produkto ir prekės ženklo. Kadangi mano originalus (1998) dizainas puikavosi yra „pogrindžio klubas skrajute“ atrodo tinka laukinių pirmųjų dienų profesionalus web dizainas ir naujausią (2005) Design by Jason Santa Maria dirbamos knyginių išvaizdą ir atspindinčios List Apart-ųjų ūgio kaip laiko patikrinta išteklių, naują dizainą suvokia ALA kaip drąsiai menas nukreiptas žurnalas.

Jis atėjo iš 1990-ųjų: ALA 1,0 iliustracijų Jeffrey Zeldman.

Norėdami, kad jų užduotis labiau varginantis, aš ginčijo Mike ir Timas galvoti apie dizainą ne bažnytinės teisės. Ką turiu galvoje? Kartais su reaguoja dizainas, vienas ypač išdėstymas (pavyzdžiui, kompiuterio naršyklėje išdėstymas) jaučiasi „Real“ dizaino ir mažesnio ekrano patirtis tapti tik tinkami afterthoughts. Nenorėjau, kad čia. Vietoj to aš norėjau jums, mūsų skaitytojai, jausti, kad jums iškilo realus dalykas pagal bet kurį įrenginį arba aplinkybė būtumėte su juo susiduria. Žinoma, kad turėtų būti bet brandaus požiūrio į reaguoja web dizainas tikslas. Bet kokiu atveju, mano nuomone, Mike ir Timas pavyko puikiai.

Susiejimas naują dizainą ir jo pirmtakas yra flabbergastingly puikus pavyzdys darbas Kevin Cornell , autorius Bearskinrug ir daug knygų ir kūrinių. Už papildomą sultingumo, Kevin iliustracijos dabar matomas aukštojo rezoliucijos (įskaitant tinklainės jeigu reikia)-kaip kitas meno kūrinį, kuris puošia ALA.

ALA 4.0: 2012 išdėstymą Jason Santa Maria „. Padidinti.

Pramogos savybės: kur ALA 4,0 dirbo iš dvejopo ryšio spalvų, kad pasikeitė su kiekviena numeryje paskelbtame sistemą, ALA 5,0 trunka dalykų senosios mokyklos su mėlynos nuorodos . Taip pat senų timey, mes nustatyti kūno tipą senas geras klasikinis Gruzijoje. (Mūsų Georgia Pro ir ITC Franklinas yra abi burtininkai mandagumo ne Webtype . Jei tai neteisinga būti meilės su dviem interneto šriftų, aš nenoriu būti teisūs.)

Mike ir Timas spręs įdomių estetinių sprendimų ir techninius iššūkius, į tolesnius straipsnius ir dienoraščio perdaryti.

Strategija

Mes pradėjome planuoti A List Apart 5,0 lapkričio, 2011. Taip, tai buvo keturiolika mėnesių senumo. Lėtas Bakin „daro gerą eatin“.

Strateginis komanda, kuri sumanyta Ala naujų funkcijų įtraukti gamintojų Tim Murtaugh, buvęs kūrybos direktorius Jason Santa Maria, buvęs vyriausiasis redaktorius Krista Stevens , buvęs prisidėti redaktorius Mandy Brown ir Pagarbiai. Darbas buvo tęsiamas pagal naują vyriausiasis redaktorius kryptimi Sara Wachter-BOETTCHER , dizaineris Mike pasirinkti, kūrėjas Timas Murtaugh, ir, žinoma, Pagarbiai.

ALA 5,0 planavimo susitikimas. L-R, Jason Santa Maria, Mandy Ruda, Krista Stevens Tim Murtaugh.

Tarp dviejų komandos lyderių, UX Champ Marcy Mayer suvoktas ir įvykdytas išsamias wireframes kad padarė strategų vizijos betono (arba atskleidė spragas ir trūkumus šių vizijų), ir planuojama atlikti kelis etapus galimo funkcija skatinti. Kaip visada daro, IA toliau vystėsi per visą projekto laikotarpį, kaip mes tikrino jį nuo nekilnojamojo dizainas, turinio ir eigos.

Apgauti laikas statyti Expression Engine 2.0 Tim Murtaugh (kuris taip pat su Mike Pick, slaved per CSS ir HTML) galios naujos svetainės matomas ir slaptas funkcijas. Daugiau bus atskleista.

Piratai laivą

Norėdami pradėti laiku, mes sąmoningai nusprendė išjungti finessing tam tikrus duomenis ir (kaip ir jūs) nusprendė, nuslopinti keletą mielai tik po naujo. Jei vietoje į UX logika, kad į hierarchiją nenuoseklumo ar smalsu trūkumas CSS užsukimas, mes tikriausiai su juo dirbti.

Jei esate naujas į A List Apart svetainėje, Sveiki atvykę! Galbūt Jūs norite patikrinti “ Ala Gruntas: Naujų skaitytuvai gidas „Erin Lynch“ ALA Vasaros Skaitymas emisijos „nuo 2012 (Populiariausi straipsniai iš 355 klausimų, A List Apart svetainėje) ir“ Apklausos rezultatai, 2011 , „mūsų naujausias vertinimas per pateiktais duomenimis mūsų skaitytojams profesija.

Daugiau informacijos apie mūsų dizainu ir turinio istoriją, skaitykite skyrelyje “ Dešimt metų „, mano 2008 atpasakojimas žurnalo pirmąjį dešimtmetį.

Pirmą kartą lankytojas ar ilgametis skaitytojas, jūs kodėl mes čia ir mes norime žinoti, ką galvojate. Papasakokite, kaip jums patinka naujas ALA, ir ką tikimės pamatyti (ir tarp jų) ateities klausimus.

Apie Autorius:

Jeffrey Zeldman

Projektavimas ir dienoraščių nuo 1995 metų, Jeffrey Zeldman ( @ zeldman ) įkurtai A List Apart svetainėje 1998 ir laiminga KD ™ dizaino studijos 1999; cofounded WEB dizaino konferenciją įvykis Be ; įkūrėjų ir skelbia knygą Be Trumpi knygos žmonėms, kurie padaryti svetaines; rašė pramonė keičiasi front-end Biblijos projektavimas su Web Standards , jau trečius leidimas; dėsto URM sąveikos dizaino programą ne vizualiųjų menų mokyklos NYC, ir šeimininkai The Big Web šou ., interneto radijas įspūdingas Daugiau .

Daugiau iš šio autoriaus pranešimus

  • Say No to SOPA
  • Nekilnojamasis Šriftai internete: su šrifto Biuro David Berlow Interviu
  • Dešimt metų

Veröffentlicht am
Kategorisiert in Allgemein

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert