Grafiskais VI-Spars Cheat Sheet un apmācība

oriģināls: http://www.viemu.com/a_vi_vim_graphical_cheat_sheet_tutorial.html

Grafiskais VI-Spars Cheat Sheet un apmācība

Izglītība VI vai Spars nav viegli. Bet tas nedrīkst būt tik grūti, vai nu. Tas jebkurā gadījumā, drīzāk, spēcīgāki un ražīgāka nekā jebkura cita rediģēšanas redaktoru, lai jūs būtu darījis ļoti labi ieguldīt laiku un pūles, lai uzzinātu to.

Kā amatieru VI pats, man nāca klajā ar ideju par grafisko bērnu par tiem mācību VI vai spars, un es arī uzzināju, ka tas bija ļoti labs veids, kā strukturēt mācību grāmata. Šeit ir jūsu mācību rezultātus izmantot (vai jūsu kolēģi).

Starp citu, es nesen publicēja rakstu galīgo paskaidrojumu, kādēļ VI / Spars rediģēšana ir daudz labāk nekā parastā rediģēšanu. Tas būtu noderīgi, ja jūs vēlaties, lai lasītu pats, vai, ja jūs vēlaties, lai saņemtu savu punktu skeptiska draugiem apraksta, kāpēc tas ir jēga, izņemot to, ka izklaides šis: Kāpēc, ak kāpēc, nav tie, # @! nutheads izmanto VI? .

Grafiskā apkrāptu lapas

Šis viena lapa apraksta pilnu VI / Spars ieejas modeli, visas atslēgas funkcijas, un visas galvenās funkcijas. Jūs varat redzēt to kā saspiesta VI / Spars rokasgrāmatā. Noklikšķiniet uz attēla, lai piekļūtu lielumu bitkarte pilna, vai lejupielādēt vektoru, pielāgojamiem SVG versija (ZIP-saspiests – un pārliecinieties, ka lasīt un izdrukāt SVG open source pieteikumu Inkscape vai Adobe plug-in par Internet Explorer, Firefox pārtraukumiem izkārtojumu kādu iemeslu dēļ kā vienīgi to, kam nav nogludināšanas!).

Grafiskā apkrāptu lapas balstīta apmācība

Nodarbība 1
Nodarbība 1 (hi)
Nodarbība 2
Nodarbība 2 (hi)
Nodarbība 3
Nodarbība 3 (sveiki)
Lesson 4
Nodarbība 4 (sveiki)
Nodarbība 5
Nodarbība 5 (hi)
Nodarbība 6
Nodarbība 6 (sveiki)
Nodarbība 7
Nodarbība 7 (sveiki)
Zip ar visiem gifs
Zip ar visiem SVGs

Mācību grāmata sastāv no vairāk nekā 7 stundu aptver galvenās komandas VI / spars. Tie ir strukturēti tā, ka jums būs mācīties vienkāršākais un visnoderīgākais pirmkārt, un vairāk uzlabotas no viņiem pēc tam. Faktiski, izmantojot tikai komandas parādīts 1 nodarbība, jūs varat sākt rediģēšanu VI / Spars tāpat kā jūs uz regulāru redaktors. Nodarbība 2 ieviesa ļoti spēcīgs, un VI / VIM-ekskluzīvas operatori un citas nodarbības iepriekš no turienes. Katrs sīktēlu saites uz versijām ar augstas izšķirtspējas skenēšanai. Jūs varat arī lejupielādēt pilnu pamācību, kas vienā ZIP failu ar visiem bitkartes vai vienā ZIP failu ar visiem SVGs (sk. iepriekš par nepareizu padarīt par Firefox).

Piezīmes

VIM ir neticami redaktors Bram Moolenaar, pamatojoties uz? oriģinālā VI Bill Zhoem, piebilstot tonnas uzlabojumus pār to. Tagad, jums ir jāizvēlas spars VI kad vien varat.

Gultiņa un mācību grāmata ietver svarīgākās funkcijas ievades modeļa VI, izlaižot spēcīgākās regulārās izteiksmes / ex materiālu komandrindu. Tas būtu ļoti labs sākums, lai kļūtu VI / Spars meistars.

Ar vienīgo izņēmumu no ārējā filtra funkcijas („!“), Visas norādītās funkcijas atbalstītas ViEmu, tās komerciālo pievienot-in, kas sniedz papildu VI-spars sacensība Visual Studio.

Attiecīgās saites

Šī gultiņa ir diezgan populārs. Šeit ir daži atbilstošas saites:

Un, protams, raksts sīki kāpēc VI / Spars rediģēšanas „killerest ‚:

Veröffentlicht am
Kategorisiert in Allgemein

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert