Unbenannt

WebAIM 508 skirsnis sąrašas

Vertimas http://webaim.org/standards/508/checklist

Straipsnio turinys
1 dalis: HTML
2 dalis: scenarijus, plug-ins, Java, ir tt

Pastaba: linearized versija (ne lentelė) šio sąrašo nėra. spausdinimui PDF versija šiame sąraše taip pat galima rasti ( parsisiųsti „Adobe Reader ).

 

1 dalis: HTML

Šie standartai būtų priimami skyriuje 508 „Reabilitacijos akto“ § 1194,22. Šiame dokumente sėkmės / nesėkmės kriterijai sudaro skirsnio 508 standartus internete išaiškinimo. Šis sąrašas nėra oficialūs dokumentai Sekcija 508 508 straipsnio visą tekstą,   apsilankykite oficiali svetainė Vyriausybės 508 .

 
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(A) teksto ekvivalentas už kiekvieną ne teksto elementų, turi būti pateikiama (pvz., per „alt“, „longdesc“ arba per elemento kiekiui nustatyti). Kiekvienas vaizdas, programėlė, integruota media, plug-in, ir tt, kad perduoda turinį teksto alternatyvų ekvivalentą (ALT, longdesc arba elemento). Ne tekstas yra ne alt arba apibūdinimas tekstas arba apibūdinimas nėra lygiavertė, arba neaprašytas gretimo teksto.
Trumpai aprašoma turinį, kuris gabenamas elemento alternatyvus tekstas, be pernelyg verbose (paprastų objektų), arba pernelyg migloti (sudėtingų objektų). Variantai verbose („vaizdas …“, „vaizdas …“, ir tt), neaiškus, klaidinanti, netiksli ar nereikalingas aplinka (pvz., alt tekstas yra toliau kaip tekste -CONS).
Teksto atributu, ekvivalento lydi sudėtingų grafikos (grafikai, lentelės ir tt), arba puslapio tekste aprašymas, nuoroda į aprašymą ant atskiro lapo, ir / arba longdesc . [ Žr. 1 ] Kompleksiniai grafika neturite tekstas alternatyva ar pakeitimo neperduoda visą turinį iš paveikslėlio
Vaizdus, kurie funkciją (nuotraukos kairėje, vaizdas mygtukai, kurių vaizdo žemėlapio sritis) tekstas alternatyva Apibūdina Kaip priskirtą funkciją. Alternatyvus tekstas vaizdų susijusių su vaizdo mygtukus arba prieigos taškuose nėra apibūdina funkcijos.
Dekoratyviniai grafika yra CSS fono paveikslėlius arba neapibrėžtų / tuščia senas vertybes (alt = „“). Vaizdai su tekstu elemento kiekiui nustatyti teksto santrauką išvengti dubliavimosi. Dekoratyvinių vaizduose alternatyvų „spacer“, su   s dekoratyvinis grafikos „, ar kitų nereikalingų tekstas. grafika alt tekstą, kuris sutampa su gretimų tekstą.
Nuorašai garso turinio. Garso nėra stenograma.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(B) lygiavertės alternatyvos bet kuriuo multimedijos pristatymą, turi sutapti su pristatymu. Video failai ir garso programas sinchronizuoti antraštes . Vaizdo ar garso tiesioginės transliacijos neturite antraštes arba legendos nėra sinchronizuojami.
Pateikė vaizdo turinys, žemėlapiai ne per garso garso aprašymu. Garso aprašymai pateikiami tik regėjimo daugialypės terpės turinio.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(C) Web puslapių turi būti suprojektuotos taip, kad visa informacija, gabenamos kartu su spalvos taip pat galima be spalvų, pavyzdžiui, iš konteksto arba žymėjimo. Spalva yra naudojama ne tik perduoti svarbią informaciją. Spalva yra vienintelis būdas perduoti informaciją.
Pakanka kontrasto. Kontrastas yra prasta.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(D), dokumentai turi būti organizuotas taip, jie yra įskaitomas nereikalaujant susietą stiliaus lapą. Stiliaus lapas   gali būti naudojamas išdėstymą, tačiau dokumento vis dar skaitoma ir suprantama (net jei jis yra mažesnis vizualiai patraukli), kai stiliaus lapas yra išjungtas. Dokumentas yra klaidinantis, arba kai informacijos trūksta stiliaus lapo yra išjungtas.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(R) nereikalingą tekstą, nuoroda turi būti pateikta kiekvienos veikliosios regione server-side vaizdo žemėlapyje. Client-side image žemėlapiai yra naudojami, o ne server-side vaizdo žemėlapiais. Tinkamas alternatyvus tekstas teikiama kiekvieną vaizdą ir karšto vietoje srityje. Server-side image žemėlapiai ar nepasiekiamas kliento pusėje vaizdo žemėlapiai yra.
(F), client-side image žemėlapiai turi būti pateikiama, išskyrus atvejus, kai regionai negali būti nustatyta su galimu geometrinės formos, o ne server-side vaizdo žemėlapiais.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(G), eilučių ir stulpelių antraštės turi būti nustatyti duomenų lenteles. Duomenų lentelės stulpelyje ir / ar tinkamai nustatyti eilučių antraštes (naudojant <th>). Duomenys lentelėse neturi antraščių eilučių ar stulpelių.
Formatavimo tikslams puslapyje griežtai lenteles NENAUDOKITE <th>. lenteles, kurios naudojamos nustatyto išdėstymo vadovauja, kai nėra realaus
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(H) žymėjimas turi būti naudojamas susieti duomenų ląstelių ir ląstelių antraštę duomenų lentelių, kurios turi du ar daugiau loginių lygių eilutės arba stulpelio pavadinimo. JT lentelėje pateiktų duomenų Associates ląstelės yra su atitinkamomis antraštėmis lt naudojant apimtį ar atributų ID / antraštes . Ląstelės, nėra susiję su duomenų lentelės stulpelis ir / arba eilutės antraštę ar jie yra susiję neteisingai.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(I)   Su tekstu, kuris palengvina frame identifikavimo ir navigacijos sistema turėtų būti pavadinta. Kiekvienas rėmelis yra „Title“ (pavadinimas) gruodžio, kad objektas juokiasi rėmo arba turinio. Rėmeliai neturi   „Pavadinimas“ (pavadinimas)   arba „antraštė“ (bėgių kelio), kuri nėra apibūdina objekto arba turinio rėmelių.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(J) Puslapiai siekiama užkirsti kelią ekrane mirksėti tuo didesniu dažniu nei 2 Hz ir yra mažesnis kaip 55 Hz. Bet koks puslapio elementas 2 iki 55 ciklų per 2. greičiu mirksi, taip sumažinant pavojų, kad optiškai sukeltų priepuolių . Vienas ar daugiau elementų iš puslapio mirgėjimas 2-55 ciklų per sekundę, o tai padidina optiškai sukeliamų priepuolių riziką greičiu.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(K), tik teksto puslapis, lygiavertę informaciją ir funkcionalumą, turi būti pateikiama interneto svetainė atitinka šios dalies nuostatų, šis pažeidimas negali būti pasiekiama bet kuriuo kitu būdu. Turinys Puslapis tik tekstas turi būti atnaujintas kiekvieną kartą atliekami pakeitimai. Teksto versija yra sukurta tik tada, kai nėra jokio kito būdo padaryti turinį prieinama, arba, jei ji siūlo daug privalumų, palyginti su pagrindinio versiją tam tikrų rūšių negalios. Teksto versija yra numatyta pagrindiniame tekste nėra, bet gali būti visiškai prieinama.
Tik teksto versija nustatymas užtikrintų lygiavertę turinį ir atnaujinama su pagrindine versija. Teksto redakcija nėra lygiavertė ar atnaujintas su pagrindine versija.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(L), tada, kai puslapiai panaudoti skriptų kalbas, turiniui rodyti, arba sukurti sąsajos elementus, pateikė scenarijų, turi būti identifikuojamas pagal funkcinės tekstą galima perskaityti pagalbinių technologijų informacijos. Vienas iš scenarijaus turinys ir funkcionalumas yra tiesiogiai prieinami pagalbines technologijas ir klaviatūra. Yra <noscript> nėra tinkama alternatyva scenarijus nepasiekiamų. Turinys ir funkcionalumas scenarijus, tik dirbti su pele arba negali būti atvertas pagalbines technologijas.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(M) Kai tinklalapis reikalauja, kad programėlė, plug taikymo ar kitą kliento sistemoje aiškinti puslapio turinį, puslapis turi pateikti nuorodą į plug-in ar programėlė, kuri yra pagal § 1194,21 (a) (L).
[2 išnašą]
[Žr. 3 pastabą]
Nuoroda į puslapį, kur galima atsisiųsti plug-in. Ne nuoroda į puslapį, kur plug-in galima atsisiųsti.
Visi programėles, scenarijus ir plug-ins (įskaitant failus PDF ir PowerPoint ir tt) ir jų turinys yra prieinamas pagalbines technologijas, arba kitomis priemonėmis, susipažinimo kiekio ekvivalentas. Neskelbiama programos plug-ins, scenarijus, ir kiti yra naudojami be alternatyva prieinama.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(N) elektroninės formos yra skirta būti baigtas internete forma gauti informaciją, lauko elementus, ir funkcionalumo reikia užbaigti, kad žmonės, naudojantys pagalbines technologijas ir pateikimo formos, įskaitant visas puses ir indeksai. <input> <textarea> Ir <select> Turi turėti etiketes, susijusias su jų žymėjimas arba „title“ atributą (pavadinimą) aprašymą. Yra ne tarp formos elementas ir jo etiketės asociacija.
Skriptų formos elementų nesikerta su pagalbinėmis technologijomis ar klaviatūra. Skriptų gamina dalys sudaro neprieinamas pagalbines technologijas ar klaviatūros vartotojams.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(O) metodas turi būti numatytos priemonės, leidžiančios vartotojams praleisti pasikartojančius naršymo saitus. Nuoroda pateikiama, praleisti per navigacijos meniu ( Skip Navigation ) ar kitų ilgų sąrašų nuorodos. geras struktūra taip pat palengvina navigacijos skyrių. Yra būdas praleisti pasikartojančius sąrašus nuorodas.
508 STANDARTAS sėkmė nesėkmė
(P) (p) Kai laikas atsakymas yra, vartotojas turėtų būti pranešta prieš pakankamą laiką iš anksto nurodyti, reikia daugiau laiko. Vartotojas turi kontroliuoti turinio pokyčius laiko. Naudotojas privalo atsakyti per nustatytą laiką tik.

1 pastaba: Iki longdesc atributą geriau palaikoma, ji yra geriausia naudoti kartu su standartiniu nuorodą išsamesnį aprašymą.

2 pastaba: autonominių medijos leistuvių paprastai yra labiau prieinamos nei įterptųjų media grotuvų.

3 pastaba: PDF failas gali būti prieinama vartotojams skaitytuvų ekrano, bet jis gali būti geriau įtraukti prieinamą HTML vietoj arba be, PDF dokumento versija Alternatyvos turi būti numatyta prieiga. PowerPoint failus.
2 dalis: scenarijus, plug-ins, „Java“, ir tt

Šie standartai yra paimti iš 508 skirsnis Reabilitacijos akto § 1194,21. Visas tekstas Sekcija 508

 
508 STANDARTAS
(A) Jei programinė įranga yra skirta paleisti sistemą, kuri turi klaviatūrą, produktų funkcijos turi būti vykdomąjį iš klaviatūros, kur pati funkcija ar atlikti funkcijos rezultatas galima išskirti tekstu.
(B) Prašymuose neturi būti trikdomos ar išjungti aktyvuota funkcijų, kitų produktų, kurie, kaip nustatyta, prieinamumo ypatybėmis, kur šios funkcijos yra sukurta ir pagrįsta dokumentais pagal pramonės standartus. Paraiškos taip pat neturi būti trikdomos ar išjungti aktyvuota savybes, kurios identifikuojamos kaip prieinamumo ypatybėmis, taikomųjų programų programavimo sąsaja prieinamumo ypatybėmis dokumentais operacinės sistemos gamintojas, ir yra prieinamas bet kokia operacine sistema produktų kūrėjas.
(C) gerai apibrėžtas ekrane – nuoroda turi būti pateikta šiuo metu daugiausia dėmesio, kad juda tarp interaktyvios sąsajos elementus, kaip įvesties fokusavimo pokyčius dėmesio turėtų būti veikiami taip, kad. programos pagalbinės technologijos gali stebėti, plėtoti ir atlikti pakeitimus.
(D) turi būti pakankamai informacijos apie vartotojo sąsajos elementas, įskaitant tapatybės, veikimo ir valstybės elemento pagalbines technologijas. Nuotrauka atspindi programos elementas, informacija, perteikiama paveikslėlyje, taip pat turi būti tekste.
(E) kai yra naudojami siekiant nustatyti kontrolę, būsenos indikatoriai ar kitus programinius elementai, reikšmę, tuos vaizdus bitmap atvaizdus turi atitikti visą programos našumui.
(F) tekstinę informaciją turi būti teikiama per operacinės sistemos funkcijų teksto rodymo. Minimali informacija, kuri turi būti prieinama, yra teksto turinys, Žymeklis rasti teksto įvestis, teksto atributus.
(G) Paraiškos neturi ignoruoti vartotojo pasirinktą kontrastą ir spalvos ir kitais individualiais ekrano atributus pasirinkimus.
(H) Kai bus rodoma animacija, informacija turi būti Rodomos bent vienoje neanimuotą pateikimo būdo vartotojo pasirinkimu.
(I) Spalvinis kodas turi būti naudojamas, kaip vienintelis būdas perduoti informaciją, nurodant veiksmus, kurie sukelia reakciją, arba vizualinis elementas išskiriant.
(J) Kai produktas leidžia vartotojui reguliuoti spalvų ir kontrasto nustatymus, įvairių spalvų pasirinkimo, galinčių gaminti kontrasto lygiui asortimentą turi būti pateikta.
(K), programinė įranga negali naudoti mirksi arba mirksi tekstas, objektai, ar kiti elementai, turintys „flash“ arba mirksėjimo dažnis yra didesnis nei 2 Hz ir mažesnis nei 55 Hz.
(L), kai naudojamos elektroninės formos, forma, kad žmonės, naudojantys pagalbines technologijas ir atidarykite informaciją, lauko elementus, ir funkcionalumą reikalingą pildymo ir pateikimo formos, įskaitant įskaitant visas kryptis ir rodiklius.


akku aufladen optimal

Veröffentlicht am
Kategorisiert in Allgemein

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert