Saugiu naudojimusi kompiuteriu Dažnai užduodami klausima

– TC / TCG / LaGrande / NGSCB / Longhorn / Paladis / TCPA

Versija 1.1 (rugpjūtis 2003)

Ross Anderson

Šis dokumentas yra išleista pagal GNU Free Documentation License . Taip pat žr Ekonomikos ir saugumo išteklių puslapį, kuris suteikia daug fono čia iškeltų klausimų.


1. Kas yra TC – šio `saugiu naudojimusi kompiuteriu“ verslo?

Patikimi Kompiuterija grupė (TCG), yra „Microsoft“, „Intel“, IBM, HP ir AMD sąjunga, kuri skatina `saugesnę“ kompiuterio standartas. Jų apibrėžimas `saugumo“ yra prieštaringa; mašinos, pastatytas pagal jų specifikacijas bus patikimas programinės įrangos pardavėjais ir turinio pramonės požiūriu, tačiau bus mažiau patikimas jų savininkams požiūriu. Tiesą sakant, TCG specifikacija perkelti visiškai kontroliuoti savo kompiuterio iš jūsų, kas rašė programinę įrangą, tai atsitinka būti paleistas. (Taip, net daugiau, nei šiuo metu.Chromebook)

TCG projektas žinomas vardų skaičių. „Patikimas Kompiuterija“ buvo originali, ir vis dar naudojama IBM, „Microsoft“ jį vadina „patikimas skaičiavimo“ ir Free Software Foundation tai vadina “ klastingas skaičiavimo . Toliau Aš tiesiog paskambinkite TC, kurį galite ištarti pagal skonį. Kiti pavadinimai galite pamatyti įtraukti TCPA (TCG vardas prieš ji įtraukta), paladžio ( dėl laivo 2004 metai „Microsoft“ dėl versijos pavadinimas ) ir NGSCB (nauja „Microsoft“ pavadinimas). „Intel“ neseniai pradėjo vadinti „saugiau skaičiavimo“. Daugelis stebėtojų mano, kad ši painiava yra iš anksto apgalvotas – rengėjai nori atitraukti dėmesį nuo to, ką TC tikrasis narys iš tiesų.

2. Ką TC padaryti, anglų kalbos?

TC kompiuterių platformą, kuriame galite ne suklastoti su programine įranga, ir kur šios programos gali saugiai bendrauti su jų autoriais ir vienas su kitu. Originalus motyvacija buvo skaitmeninių teisių valdymo (DRM): „Disney“ galės parduoti Jums DVD diskus, kurie bus iššifruoti ir paleisti platformos TC, bet kuriuos nebus galima nukopijuoti. Muzikos pramonė galės parduoti Jums parsisiųsti muzikos, kad jūs negalėsite apsikeitimo. Jie galės jums parduoti kompaktinius diskus, kad jūs tik galėtų žaisti tris kartus, ar tik savo gimtadienį. Visų naujų prekybos galimybių atverti.

TC taip pat bus daug sunkiau paleisti nelicencijuotą programinę įrangą. Pirmoje versijoje, TC, piratų programinė įranga gali būti nustatytas ir nuotoliniu būdu ištrinti. Nuo to laiko, „Microsoft“ kartais paneigė, kad ji ketina TC tai padaryti, bet Weis 2003 vyresnysis „Microsoft“ vadovas atsisakė paneigti, kad kovos su piratavimu tikslas: „Padėti žmonėms pavogtas programinę įrangą paleisti tiesiog nėra mūsų gyvenimo tikslas“, sakė jis. Mechanizmus, kurie šiuo metu siūlomi subtilesnė, nors. TC bus apsaugoti programinės įrangos registravimo mechanizmų , todėl, kad nelicencijuotos programinės įrangos bus užblokuota naujos ekologijos. Be to, TC programas bus dirbti geriau su kitais TC apps, kad žmonės gauna mažiau naudos iš senų ne-TC programas (įskaitant piratų apps). Taip pat, kai TC programos gali atmesti duomenis iš senų apps, kurių serijos numeriai buvo juodajame sąraše. Jei „Microsoft“ tiki, kad jūsų „Office“ kopija piratų kopijuoti ir Jūsų vietos valdžia persikelia į TC, tada dokumentai, jūs failą su jais gali būti neįskaitomas. TC taip pat lengviau žmonėms išsinuomoti programinę įrangą, o ne pirkti, o, jei nustosite mokėti nuomą, tada ne tik programinės įrangos nustoti veikti bet taip gali būti failai, ji sukūrė. Taigi, jei jūs sustabdyti mokėjimo Media Player atnaujinimus, galite prarasti prieigą prie visas dainas pirkote jį naudoti.

Metų, Billas Gatesas svajojo rasti būdą, kaip priversti Kiniečiai mokėti už programinę įrangą : TC atrodo, kad atsakymą į savo maldą.

Yra daug kitų galimybių. Vyriausybės galės organizuoti dalykų, kad visi „Word“ dokumentus, sukurtos valstybės tarnautojų kompiuterius „gimsta klasifikuojama“ ir negali būti paviešintas elektroniniu žurnalistams. Aukcionai svetainės gali reikalauti, kad jūs naudojate patikimą proxy programa apie kainos pasiūlymą, kad jums negali teikti taktiškai aukcione. Apgaulės kompiuterinių žaidimų gali būti sunkiau.

Yra keletas gotchas. Pavyzdžiui, TC gali remti nuotolinio cenzūrą. Savo paprasčiausia forma, paraiškos gali būti skirtos pašalinti piratinės muzikos pagal nuotolinio valdymo pulto. Pavyzdžiui, jei saugomas daina yra išgaunamas iš nulaužė TC platforma ir kaip MP3 failą prieinami internete, tada TC-atitinka Media Player programinė įranga gali aptikti jį naudojant vandenženklį, pranešti apie tai, ir jie mokomi, nuotoliniu būdu ištrinti ( taip pat visos kitos medžiagos, kuri atėjo per tą platforma). Šis verslo modelis, vadinamas išdaviku sekimo, buvo išsamiai ištirtas „Microsoft“ (ir kiti). Apskritai, skaitmeninių objektų, sukurta naudojant TC sistemos lieka pagal jų kūrėjų kontrolės, o ne pagal asmens, kuriam priklauso mašina, kurioje jie turi būti saugomi (kaip šiuo metu), kontrolės. Taigi, kažkas, kas rašo popieriaus, kuris teismas nusprendžia, yra įžeidžiantys gali būti verčiamas cenzūruoti – ir žodį procesorius, kuris parašė programinės įrangos bendrovė gali būti įsakoma padaryti naikinimą, jei ji atsisako. Atsižvelgiant į tai, tokios galimybės, mes galime tikėtis, kad TC būti naudojamas slopinti viską nuo pornografijos raštų, kad kritikuoti politinius lyderius.

Įmonėms kabliuko, kad jūsų programinės įrangos tiekėjai gali būti daug sunkiau jums pereiti su savo konkurentų produktų. Paprastu lygiu, „Word“ gali užšifruoti visus savo dokumentus, naudojant raktus, kad tik Microsoft produktai turi prieigą prie, tai reikštų, kad galima tik skaityti juos naudojant „Microsoft“ produktus, o ne bet koks konkuruojantis žodį procesorius. Toks didžiulis užraktas gali būti uždrausta konkurencijos institucijoms, tačiau yra subtilesnis šliuzų strategijas, kurios yra daug sunkiau reguliuoti. (Aš paaiškinti, kai kurie iš jų žemiau).

3. Taigi, aš negalės, groti MP3 failus į savo kompiuterį, bet daugiau?

Su esamais MP3, jums gali būti viskas gerai tam tikrą laiką. „Microsoft“ sako, kad TC nebus padaryti ką nors staiga nustos veikti. Tačiau pastaruoju metu programinės įrangos naujinimas, skirtas „Windows Media Player“ sukėlė nesutarimų , reikalaudami, kad vartotojai sutinka, būsimų kovos su piratavimu priemonių, kurios gali apimti priemones, kad ištrinti piratinės kompiuteryje rastą turinį. Be to, kai kurios programos, kurios suteikia žmonėms labiau kontroliuoti savo kompiuterius, pavyzdžiui, „VMware“ ir Total Recorder , nesiruošia, kad tinkamai veiktų pagal TC. Todėl jums gali tekti naudoti kitą žaidėją ir, jei jūsų grotuvas bus žaisti piratų MP3, tada jis negali būti leidžiama žaisti naujus, saugomos, pavadinimus.

Tai iki paraišką nustatyti saugumo politiką savo failus, naudojant interneto tarnybinę stotį. Taip, Media Player nustatyti, kokios rūšies sąlygų gauti pridedamas prie saugomų pavadinimų. Tikiuosi, kad „Microsoft“ darys visų sandorių rūšių su turinio teikėjų, kurie bus eksperimentuoti su įvairių verslo modelių. Galite gauti CD, trečdalį kainos, bet jūs galite žaisti tik tris kartus, jei mokate kitus du trečdalius, galite gauti visas teises. Jums gali būti leidžiama skolinti savo kopiją, kai skaitmeninės muzikos draugui, savo atsarginę kopiją, bet tada neveiks, kol jūsų draugas suteikia jums pagrindinio nukopijuoti atgal. Labiau tikėtina, kad jūs ne būti gali skolinti muziką. Šliaužti skaitmeninį Lockdown gyvenimas bus nepatogu daugelyje Sīkumains būdais, pavyzdžiui, regionų kodavimas gali nustoti žiūrite lenkų filmo versiją, jei jūsų kompiuteris buvo nupirktas už Europos ribų.

Visa tai gali būti padaryta šiandien – „Microsoft“ tiesiog turi atsisiųsti pleistrą į savo grotuvą – bet kartą TC todėl sunku suklastoti grotuvo programinė įranga, ir lengvai, „Microsoft“ ir muzikos industrija kontroliuoti tai, ką žaidėjai dirbs visi naujų modelių, tai bus sunkiau pabėgti. Terpės grotuvo programinė įranga kontrolė yra tokia svarbi, kad ES antimonopolinės institucijos siūlo bausti už „Microsoft“ dėl jo antikonkurencinio elgesio ji priversta atsieti Media Player, arba konkuruojančių žaidėjų Windows. TC išsamumas ir apimtis bus gerokai padidinti žiniasklaidos kontrolės.

4. Kaip TC dirbti?

TC numato stebėsenos ir ataskaitų teikimo komponento būti montuojamas ateityje kompiuterius. Pageidaujamą pirmojo etapo įgyvendinimas TC pabrėžė A „Fritz“ lustas vaidmenį – lustinės kortelės lustas arba raktą, lituojamas į plokštę. Dabartinė versija yra penkios dalys – Fritz lustas, A „curtained atmintis funkcija procesoriaus, saugumo operacinės sistemos branduolys (“ Nexus „Microsoft kalba), apsaugos branduolys kiekvienos TC taikymo (“ NMA “ Microsoft kalbėti) ir back-end, prižiūrimų techninės ir programinės įrangos pardavėjais, susieti visa tai kartu interneto saugumo serverių infrastruktūra.

Pradinė versija TC Fritz įkrovos proceso priežiūrą, kad galų gale PC nuspėjama, žinomas aparatinės ir programinės įrangos. Dabartinė versija yra Fritz kaip pasyvus stebėsenos komponentas, kuris kaupia mašinos valstybės maišos pradėti. Šis maišos apskaičiuota naudojant informaciją apie aparatūros (garso plokštė, vaizdo plokštė ir tt) ir programinė įranga (O / S, vairuotojai ir tt). Jei mašina baigiasi patvirtintą Fritz į operacinę sistemą, kriptografiniai raktai, reikalingų iššifruoti TC programų ir duomenų. Jei jis baigiasi neteisinga, maišos bus negerai, ir Fritz nebus paleisti tinkamą raktą. Mašina vis dar gali būti galima paleisti ne TC apps ir prieiti prie ne TC duomenis, o saugoma medžiaga bus nepasiekiamas.

Operacinės sistemos saugumo branduolys („Nexus“) tiltai atotrūkį tarp Fritz lusto ir paraiškos saugumo sudedamųjų dalių („NKI). Tikrina, ar techninės įrangos komponentai yra TCG patvirtintą sąrašą, kad programinės įrangos komponentai buvo pasirašyta, ir kad nė vienas iš jų turi serijos numerį, kad buvo atšauktas. , Jei yra didesnių pakeitimų kompiuterio konfigūraciją, kad mašina turi eiti internete būti iš naujo sertifikuojamas: operacinė sistema valdo tai. Rezultatas yra PC įkelti į žinomas, turinčiam patvirtintą techninės ir programinės įrangos derinys (kurių licencijų galiojimo terminas nepasibaigęs). Galiausiai, veikia kartu su Nexus naujas „curtained atmintis“ funkcijų procesoriaus sustabdyti bet kokį TC programą iš kito TC APP duomenis skaitant arba raštu. Šios naujos funkcijos yra vadinami “ Lagrande technologijos „(LT),“ Intel „procesorių ir“ TrustZone „ARM.

Kai mašina yra patvirtinto TC app pakrautas ir apsaugotos nuo trukdžių bet kuri kita programine įranga, Fritz tai patvirtinti trečiosioms šalims. Pavyzdžiui, jis darys autentifikavimo protokolą su „Disney“, turi įrodyti, kad jo mašina yra tinkamam recipientui „Snieguolė“. Tai reikš, patvirtinančią, kad kompiuteris šiuo metu veikia įgaliotąjį taikomoji programa – MediaPlayer, DisneyPlayer, bet su savo NKI tinkamai pakrauti ir apsaugotos nuo debugery ar kitomis priemonėmis, kurie galėtų būti naudojami zgrać turinį curtained atminties. Ar Disney Tada serveris siunčia užšifruotus duomenis, su raktu, kad Fritz naudosite atplėšti. Fritz daro prieinama tik įstatinio taikymo ir tik tol, kol aplinka lieka „patikimas“. Šiuo tikslu, „patikimas“ yra apibrėžiama saugumo politikos, parsisiųsti iš serverio pagal paraiškos savininko kontrolės. Tai reiškia, kad „Disney“ gali nuspręsti išleisti savo kokybišką turinį tik žiniasklaidos žaidėjas, kurio autorius sutinka vykdyti tam tikras sąlygas. Jie gali apimti apribojimus, kokios techninės ir programinės įrangos jūs naudojate, arba, kurioje pasaulio vietoje esate įsikūrę. Jie gali apimti mokėjimą: „Disney pavyzdžiui, gali reikalauti, kad prašymas surinkti vieną dolerį kiekvieną kartą, kai jūs peržiūrite filmą. Taikomoji programa gali būti nuomojamos. Galimybės, atrodo, būti apribota tik rinkodaros vaizduotės.

5. Ką dar TC gali būti naudojami?

TC taip pat gali būti naudojami siekiant įgyvendinti daug stipresnis prieigos kontrolės konfidencialių dokumentų. Tai jau primityvios forma Windows Server 2003 “ , pagal „įmonės teisių valdymo ir žmonės eksperimentuoja su pavadinimu.

Vienas pardavimo taškas yra automatinis dokumentų sunaikinimas . Po gėdingai pašto atskleidžiamos neseniai nuo antimonopolinių įstatymų taikymo atveju, „Microsoft“ įgyvendino politiką, kad visi vidaus laiškus sunaikinti po 6 mėnesių. TC leis tai lengvai prieinama visoms įmonėms, kurios naudoja „Microsoft“ platformos. (Pagalvokite, kaip naudinga, kad būtų buvę Arthur Andersen per „Enron“ byloje.) Jis taip pat gali būti naudojama siekiant užtikrinti, kad įmonės dokumentai gali būti skaitoma tik įmonių kompiuteriuose, išskyrus atvejus, kai tinkamai įgaliotas asmuo išvalo eksportui. TC taip pat gali įgyvendinti mėgėjas kontrolę: pavyzdžiui, jei jūs siunčiate laišką, kuris sukelia sumišimą į savo bosą, jis gali transliuoti atšaukimo pranešimą, kad bus sukelti, kad jis turi būti išbrauktas, ir kur jis pateko į. Jūs taip pat gali dirbti įvairiose srityse, pavyzdžiui, įmonė gali nurodyti, kad jos teisinė korespondencija būti laikomas tik trys pavadintas partnerių advokatų kontora ir jų sekretoriai. (Advokatų kontora gali atsispirti, nes kitos įmonės partneriai yra solidariai atsakingos, ten bus daug įdomių derybos, kaip žmonės bando sumažinti tradicinius patikos santykiai su programuotomis taisykles.)

TC taip pat siekiama mokėjimo sistemų. Vienas iš „Microsoft“ vizijų yra ta, kad daug funkcionalumo dabar pastatytas ant banko korteles, gali judėti į programinę įrangą, kai paraiškos gali būti saugius. Tai veda į ateitį, kurioje mes mokame knygų, kad mes skaityti, ir muzikos mes klausomės, ne tiek daug centus puslapyje arba per minutę greičiu. Plačiajuosčio ryšio pramonė stumia šią viziją , tuo tarpu kai kurie įžvalgūs žmonės muzikos industrijos pradeda išsigąsta Microsoft perspektyva įkrovimo procentą visų jų pardavimų. Net jei micropayments neturi dirbti, kaip verslo modelis ir yra keletas įtikinamų argumentų, kodėl jie nėra – ten bus kai interneto mokėjimo jūros pokyčiai, Šalutinio poveikio naudotojui. Jei, dešimties metų, tai nepatogu pirkti internetu su kreditine kortele, jei jūs naudojate TC platformą, kad bus sunku Mac ir GNU / Linux vartotojai.

TC kreipimasis į valdžios sistemos žmonių remiantis ERM yra naudojama įgyvendinti `Privalomas prieigos kontrolės“, prieigos kontrolės sprendimų, dėl kurių nepriklausomas vartotojas nori, tačiau remiantis vien dėl jų statuso. Pavyzdžiui, kariuomenė gali susitarti, kad jo kariai gali sukurti tik „Word“ dokumentus, pažymėtus „Konfidenciali“ arba naujesnę, ir kad gali skaityti tik TC PC su jos pačios saugumo agentūros pažymėjimą, išduotą tokį dokumentą. Tokiu būdu, kareiviai negali siųsti dokumentus į spaudą (arba elektroniniu paštu namuose, nors). Toks nelankstumas nėra labai gerai dirba dideliais sudėtingos organizacijos, pavyzdžiui, vyriausybių, kaip gauti prieigos kontrolės būdu žmonės daro savo darbą, tačiau vyriausybės sako, kad jie nori, ir todėl, be abejo, jie turės išmokti kietąjį būdu. (Privalomas prieigos kontrolės gali būti daugiau naudinga mažesnių organizacijų su daugiau dėmesio skiria misijų: pavyzdžiui, kokaino kontrabanda žiedas gali pasirūpinti, kad šio mėnesio vežimo detales skaičiuoklės gali būti perskaityti tik 5 pavadintas kompiuterių, ir tik iki mėnesio pabaigos Tada raktai naudojami užšifruoti ją baigs galioti, ir Fritzo žetonų šių penkių mašinų niekada padaryti jas prieinamas visiems, ne visi, kada nors vėl.)

6. Gerai, kad ten bus laimėtojų ir pralaimėtojų – „Disney“ gali laimėti didelis, ir kai integroscheminę kortelę, priėmėjai gali eiti biustas. , Bet užtikrintai „Microsoft“ ir „Intel“ neinvestuoja devyni skaičiai tik labdarai? Kaip jie uždirbti pinigus iš jo?

„Intel“, kuri pradėjo visą TC dalykas vyksta, tai buvo gynybinis žaidimas. Kaip jie daro savo pinigus nuo kompiuterio mikroprocesorių, ir turi didžiąją rinkos dalį, jie gali tik augti savo įmonę didinant rinkos dydį. Jie buvo nustatyta, kad PC bus būsimo namų tinklo centru. Pramogos yra žudikas paraiškos, ir DRM bus kritinė daugybę galimybių suteikiančią technologiją, tada kompiuteris turi padaryti, DRM ar rizikos yra iškeliami į vidaus rinką.

„Microsoft“, kurie dabar vairavimo TC, taip pat motyvuoja noras pareikšti pramogų per savo imperijos. Tačiau jie taip pat stovi laimėti didelis, jei TC išplinta. Yra dvi priežastys. Pirmas, ir mažiau svarbus, yra tai, kad jie galės sumažinti dramatiškai programinės įrangos kopijavimo. „Padaryti Kinijos apmokėjimą už programinė įranga“ buvo didelis dalykas, Bill, su TC, jis gali susieti kiekvieną kompiuterį savo atskirą licencijuotų Office ir Windows, ir užrakinti blogų „Office“ kopijų iš visiškai naujos TC visatos.

Antra, ir svarbiausia, naudos „Microsoft“ yra tai, kad TC bus žymiai padidinti perjungimo toli nuo konkuruojančių produktų (pavyzdžiui, „Microsoft“ produktų (pvz., Office) išlaidas OpenOffice ). Pavyzdžiui, advokatų kontora, kuri nori pakeisti Office į OpenOffice dabar paprasčiausiai turi įdiegti programinę įrangą, mokyti personalą ir konvertuoti savo esamus failus. Po penkerių metų, kai jie gavo TC-apsaugotus dokumentus, galbūt tūkstantį skirtingų klientų, jie turėtų gauti leidimą (pasirašytus skaitmeninius sertifikatus) iš kiekvienos iš šių klientų, siekiant perkelti savo failus į naują platforma. Advokatų kontora nebus praktiškai norite tai padaryti, todėl jie bus daug daugiau sandariai užrakinamas, kuri leis Microsoft žygis savo kainas.

Ekonomistai, kurie mokėsi programinės įrangos pramonei padarė išvadą, kad programinės įrangos verslo vertė yra maždaug lygi visų išlaidų savo klientams pereiti iš konkurso, o tai yra lygus būsimų mokėjimų iš klientų programinės įrangos tiekėjo, grynąją dabartinę vertę. Tai reiškia, kad bręstančią rinkoje dabartinis, pavyzdžiui, „Microsoft“ su savo „Office“ produkto, gali augti sparčiau nei rinka tik tuo atveju, jei jis gali rasti būdų, kaip užrakinti savo klientams griežčiau. Yra keletas atsikalbinėjimas, kad rizikos draudimo šią teoriją aplink, tačiau pagrindinė idėja yra gerai žinomas programinės įrangos pramonės vadovai. Tai paaiškina, Bill G komentarą, kad “ We Came šio mąstymo apie muziką, bet tada mes supratome, kad e-mail, ir dokumentai buvo kur kas daugiau įdomių domenų „.

7. Kur dingo techninės idėjas?

TC paleisti mašiną į žinomas valstybės koncepcija yra numanomas pradžioje kompiuterių, kur BIOS ROM ir ten buvo ne kietąjį diską, kuris virusas gali paslėpti. Atrodo, kad iš patikimų įkrovos mechanizmą šiuolaikinių mašinų idėja pirmą kartą pasirodė popieriaus Bill Arbaugh, Dave Farber ir Jonathan Smith, „ saugi ir patikima Bootstrap Architektūra“ , IEEE simpoziumo darbe Saugumo ir privatumo (1997) pp 65-71. Tai atvedė į JAV: „ saugus ir patikimas „Bootstrap“ Architektūra“, JAV patentas № 6.185.678, vasario 6, 2001. Bill mąstymas išsivystė iš darbo jis dirbant NSI kodas pasirašymo 1994 m., Ir iš pradžių buvo perkrauna ATM jungikliai tinkle. „Microsoft“ liaudies patentinės apsaugos operacinės sistemos aspektus taip pat buvo taikomos . (Patentų tekstai yra čia ir čia .)

Gali būti gana daug iš anksto meno. Markus Kuhn rašė apie į TrustNo1 Procesorius metų prieš, ir pagrindinė idėja už yra patikimas operacinės sistemos – „nuoroda monitorius“, kad prižiūri kompiuterio prieigos kontrolės funkcijas – eina atgal bent per popieriaus rašytinio James Anderson į 1972 m USAF . Tai buvo JAV karinių saugių sistemų mąstymo bruožas, nes tada.

8. Kaip tai susiję su Pentium 3 Serijos numeris?

„Intel“ pradėjo ankstesnę programą 1990-ųjų viduryje, kad būtų įtraukti Fritz lustą viduje pagrindinio kompiuterio procesorius, ar laikinojoje valdiklio lustas funkcionalumą, iki 2000 m. Pentium serijos numeris buvo pirmasis žingsnis kelyje. Nepalankus visuomenės reakcija, atrodo, kad jis padarė juos pristabdyti, įsteigti konsorciumą su „Microsoft“ ir kitų, ir kreiptis į saugos skaičius. Konsorciumas, jie įsteigti, patikimo kompiuterio platforma Aljansas (TCPA), galiausiai buvo įtrauktas ir pakeitė savo pavadinimą į TCG.

9. Kodėl vadini monitorius lustas „Fritz“ lustas?

Jis buvo pavadintas garbei Pietų Karolinos senatorius Fritz Hollings, kurie nenuilstamai dirbo Kongreso TC privaloma dalis visų plataus vartojimo elektronikos. (Hollings „sąskaita nepavyko; jis prarado savo pirmininkavimą į Senato komiteto prekybos, mokslo ir Trasportation, ir jis manimi išeinant į pensiją 2004 m. Tačiau Empire bus būti atgal Pavyzdžiui,“ Microsoft „yra išlaidų yra Briuselyje likimo skatinti IP direktyvos projektas. vykdymą, kuri yra labai bloga stuff .)

10. Gerai, kad TC sustoja atplėšimas muzikos vaikus ir padės įmonėms saugoti duomenų konfidencialumą. Jis gali padėti mafijos, išskyrus atvejus, FTB gauti galines duris, kuris manau jie bus. Bet ne tik nuo piratų, pramonės šnipai ir aktyvistai, kurie turi problemų su juo?

Prarasti daug bendrovių, tiesiogiai, pavyzdžiui, informacijos saugumo pardavėjai. Kai ji pirmą kartą pradėjo TC Palladium, Microsoft“ teigė, kad Paladis būtų sustabdyti spam, virusų ir beveik kiekvienas kitas blogas dalykas kibernetinėje erdvėje – jei taip, tada antivirusinių kompanijų, spameriai, spam filtras pardavėjai, ugniasienės firmos ir įsilaužimo aptikimo liaudies visos gali turėti jų pietūs pavogtas. Kad dabar buvo sušvelnintas, tačiau Bill Gates pripažįsta, kad „Microsoft“ vykdyti kompiuterinio saugumo rinką agresyviai: „Nes tai augimo srityje, mes ne, kad drovus su jais apie tai, ką mes ketiname daryti“

Tuo tarpu apie apie poveikį konkurencijai ir naujovėms ir toliau augti. Naujovių diegimo problemos yra gerai paaiškino, į neseniai „New York Times“ skiltyje, gerbiamas ekonomistas Halas Varianas.

Tačiau yra daug gilesnės problemos. Esminis klausimas yra tai, kas kontroliuoja TC infrastruktūra įgis milžinišką energijos kiekį. Atsižvelgdama šio vieno punkto, kontrolės, kaip padaryti visi naudoti tą patį banką, ar tą patį buhalteris, ar tam pačiam advokatui. Yra daug būdų, kuriais ši galia gali būti piktnaudžiaujama.

11. Kaip TC gali būti piktnaudžiaujama?

Vienas iš rūpesčių yra cenzūra. TC buvo suprojektuotas nuo pat pradžių remti centralizuotą atšaukimo piratų bitų. Piratinë programinë áranga nebus paleisti TC pasaulyje TC leis registracijos procesą saugius. Bet kas apie piratinius dainas ar vaizdo įrašus? Kaip jūs sustabdyti tą įrašymo takelį – jei reikia, kad mikrofonai šalia garsiakalbių TC mašina, o nepaprastas į MP3? Siūlomas sprendimas yra apsaugotas turinys yra skaitmeniniai vandens ženklai, ir teisėti medijos leistuvės, nustatantys vandenženklį nebus Play That Song, išskyrus atvejus, kai kalbama apie tam įrenginiui su atitinkamu skaitmeniniu sertifikatu. Bet kas, jei kas nors hacks Fritz lustas ir sandorį, kad „teisėtai“ perduoda atsakomybę už kelio? Tuo atveju, išdavikas sekimo technologija bus naudojama ir siekiant rasti PC kankina iš bėgių kelio. Tada du dalykai atsitiks. Pirma, šio kompiuterio savininkas bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. (Tai teorija, bent jau, tai tikriausiai ne dirbti, kaip piratai nulaužė kompiuterius) Antra, takelius, kad buvo per šios mašinos bus įtrauktas į juodąjį sąrašą, kuris visi TC žaidėjai bus atsisiųsti laikas nuo laiko.

Juoduosius sąrašus naudoja ne tik muzikos kopijavimui. Jie gali būti naudojami tikrinti visus failus, kad programa atidaro – pagal turinį, prašymo serijos numeris, kuris ją sukūrė, arba jokių kitų kriterijų, kad galite programa. Siūloma naudoti yra tai, kad jei kiekvienas Kinijoje naudoja tą patį „Office“ kopiją, jūs ne tik sustabdyti šį kopija veikia bet kuriame kompiuteryje, kad yra TC-atitinka, tiesiog paskatinti Kinijos naudokite įprastus kompiuterius vietoj TC kompiuterius. Jūs taip pat gali sukelti kiekvienas TC-atitinka PC pasaulyje atsisakyti skaityti failus, kurie buvo sukurti naudojant šią piratinę programą. Tai suteiks didžiulį spaudimą Kinijos. (Precedentas yra tai, kad, kai spameriai pradėjo naudoti Kinijos sąskaitas, daugelis JAV IPT tiesiog blackholed Kinija , kuri privertė vyriausybę pažaboti šlamštas.)

Įžeidžiantį turinį potencialas toli už komercinės patyčių ir ekonominė karo į politinę cenzūrą. Tikiuosi, kad jis pradės žingsnis metu. Pirma, kai kurie gerais ketinimais policijos pajėgos gaus nuo pornografinio paveikslėlyje vaiko tvarką, arba apie tai, kaip sabotuoti Railroad signalus vadovą. Visi TC-atitinkantys kompiuteriai bus ištrinti, o gal pranešti, šių blogų dokumentus. Tada į ŠMEIŽTO ar autorių teisių atveju bylos šalis gaus civilinę teismo nutartį prieš pažeidėjui dokumento, galbūt Scientologai sieks į juodąjį sąrašą garsaus Fishman AFFIDAVIT . Diktatorius slaptoji policija galėtų bausti disidentas lapelyje autorius ištrinti viską, ką kada nors sukurta, naudojant šią sistemą – savo naują knygą, savo mokesčių grąžinimo, net savo vaikus gimtadienio atvirukai – kur ji baigėsi. Vakaruose, teismas gali naudoti konfiskuoti doktriną „blackhole“ mašina, kuri buvo panaudota, kad pornografinę nuotrauką vaiko. Kai advokatai, policininkai ir teisėjai realizuoti potencialą srovelė tapti potvynių.

Modernus amžius tik prasidėjo, kai Gutenbergo išrasta kilnojamojo tipo spausdinimo Europoje, kuri leido išsaugoti ir skleisti informaciją net jei kunigaikščiai ir vyskupai norėjo uždrausti. Pavyzdžiui, kai Wycliffe išvertė Bibliją į anglų kalbą 1380-1, jis pradėjo Lolards judėjimas buvo nuslopintas lengvai, bet Tyndale išvertė Naująjį Testamentą 1524-5, jis galėjo spausdinti daugiau nei 50.000 kopijų, kol jie sugauti jį ir sudegino jį ant laužo. Senoji tvarka Europoje sugriuvo, ir to modernus amžius prasidėjo. Visuomenės, kurios bandė kontroliuoti informacijos tapo nekonkurencinga, ir su Sovietų Sąjungos žlugimo atrodė, kad demokratinis liberalusis kapitalizmas laimėjo. Bet dabar, TC turi pateikti gresia Gutenbergo neįkainojamą palikimą, paliko mus. Elektroninės knygos, kai jie paskelbiami, bus pažeidžiami; teismai gali priteisti iš jų turi būti skelbiama ir TC infrastruktūra bus daryti purviną darbą.

Sovietų Sąjunga bandė užregistruoti ir kontroliuoti visas rašomąsias mašinėles ir fakso aparatai. TC panašiai bando užregistruoti ir kontroliuoti visus kompiuterius. Problema ta, kad viskas tampa kompiuterizuota. Mes neturi jokios idėjos, kur visur turinio kontrolės mechanizmai bus mums.

12. Baisu stuff. Bet negali jums tiesiog įjunkite jį išjungti?

Tikrai – nebent jūsų sistemos administratorius konfigūruoja savo mašiną taip, kad TC yra privalomas, galite visada kreiptis jį išjungti. Tada galite paleisti savo kompiuterį, kaip ir anksčiau, ir nenaudos nesaugaus programas.

Yra viena maža problema, nors. Jei įjungsite TC išjungti Fritz nebus ranką raktus, jums reikia iššifruoti savo failus ir paleisti savo banko sąskaitą. Jūsų TC-enabled Apps neveikia taip gerai, o gal ne visi. Jis bus kaip pereiti nuo Windows prie Linux Šiandien, jums gali turėti daugiau laisvės, bet galų gale, turintys mažesnį pasirinkimą. Jei TC programos yra labiau patrauklus daugeliui žmonių ar yra pelningiau app pardavėjai, jums gali galų gale tiesiog naudoti juos – kaip ir daugelis žmonių, turite naudoti „Microsoft Word“, nes visos jų draugai, kolegos ir siųsti juos dokumentus į „Microsoft“ Žodis. Iki 2008, galite rasti, kad TC off tekinimo išlaidos yra tiesiog nepakenčiama.

Tai turi keletą įdomių įtakos nacionaliniam saugumui. TCG simpoziume Berlyne, aš įdėti ją tokiu būdu: 2010 m. Prezidentas Klintonas gali turėti du raudonos spalvos mygtukus ant stalo – vieną, kuris siunčia raketa į Kiniją, o kitas, kad išsijungia visų Kinijos kompiuterių ir atspėti, kinų bijos labiausiai? (Šiuo metu iš auditorijos Heckler sakė, „Ką apie mygtuką, kuris išjungia Europoje kompiuterius?“) Tai gali būti perdėta, bet tai tik šiek tiek. Technologijos politiką, o politika jėgos buvo persipynę nuo Romos imperijos ir apdairios valdovai negali nepaisyti strateginės reikšmės TC. Būtų gana nepatogu vyriausybė turi pereiti visas savo sistemas nuo Windows prie GNU / Linux, ir dėl tarptautinės krizės įkarštyje.

13. Todėl politika ir ekonomika bus esminis veiksnys?

Tiksliai. Didžiausios IT produktų ir paslaugų rinkų pelnas linkę eiti į įmonių, kurie gali sukurti platformas ir kontrolės suderinamumas su jomis, taip pat sutvarkyti papildomų produktų rinkas. Labai aktualus pavyzdys ateina iš kompiuterių spausdintuvams . Kadangi Xerox N24 pasirodė 1996 m., Spausdintuvas kūrėjai buvo išleisti autentifikavimo lustai rašalo kasečių, kad spausdintuvai gali pripažinti trečiųjų šalių ar pakartotinai pripildyti kasetes ir atsisakyti dirbti su jais. Kasetė susiejimas dabar yra pirmaujanti prekybos konfliktą tarp JAV ir Europoje. JAV, teismas suteikė LEXMARK uždraudimo, neleidžianti su žetonų, kad sąveikios su Lexmark spausdintuvų kasečių pardavimas. Tuo tarpu, Europos Komisija jau priėmė, kad dėl elektros ir elektroninės įrangos atliekų direktyvą kuris bus priversti valstybes nares uždrausti, 2007 metų pabaigoje, ES perdirbimo reikalavimus vengimas įmonių, kuris suprojektuoja produktus su lustai užtikrinti, kad jie gali ne būti perdirbamos.

Tai nėra tik spausdintuvas klausimas. Kai kurie mobiliųjų telefonų pardavėjai naudoti įdėtuosius autentifikavimo lustai, siekiant patikrinti, ar telefono baterija yra tikras dalis, o ne klonas. Sony Playstation 2 naudoja panašų autentifikavimo užtikrinti, kad atminties kasetės, Sony, o ne mažų kainų konkurento. Microsoft Xbox nesiskiria. , Tačiau iki šiol visi, kurie norėjo įsitraukti į produktų susiejimą turėjo sugalvoti savo aparatūros technologijos. Tai gali būti pigus aparatūros gaminių pardavėjai, bet per brangu daugumos kompanijų programų.

TC leis programinės įrangos pardavėjai užsiimti produktų susiejimas ir panašios verslo strategijas į savo širdį „turinio. Kadangi vėliau paraiška tiekėjas valdys saugumo politikos serverio, jis gali diktuoti sąlygas, pagal kurias kažkieno kito programinė įranga galės, kad būtų užtikrinta sąveika su savais. Tais senais laikais, programinės įrangos naujovė buvo Greiti ir įsiutę, nes ten buvo milijonai ten, su AK klientų duomenų formatus, kurie buvo suprantama. Taigi, jei jūs sugalvoti atvėsti naujas būdas manipuliuoti adresų knygos, jums gali parašyti programą, kad būtų spręsti bendrų kompiuterių, PDA ir telefonai pusė tuzino formatų, ir jums buvo versle: jūs turėjo milijonus potencialių klientų. Ateityje, šių formatų savininkai bus labai stipriai pagunda užrakink juos naudojant TC (`jūsų privatumas“) ir įkrauti nuoma su jomis susipažinti trečiosios šalys. Tai bus blogai naujoves . Tai įmanoma,, nes app politika serveris įgyvendina savavališkai taisykles, apie kurias kitas programas, bus leidžiama naudoti failus TC app sukuria.

Taigi sėkmingas TC paraiška bus verta daug daugiau pinigų, kad programinės įrangos bendrovė, kuri kontroliuoja, kaip jie gali išnuomoti dėl kokios nors rinkoje duos priėjimą prie jų sąsajas. Todėl dauguma programinės įrangos kūrėjai leis jų prašymus TC, ir jei „Windows“ yra pirmoji operacinė sistema, remti TC, tai, savo ruožtu, gauti konkurencinį pranašumą GNU / Linux ir MacOS kūrėjas bendruomenė.

14. Bet palauk, nėra įstatymas suteikti žmonėms teisę perkonstruoti sąsajos suderinamumą?

Taip, ir tai yra labai svarbu IT prekių ir paslaugų rinkos veikimo; pamatyti Samuelson ir Scotchmer „ teisė ir ekonomika atvirkštinės inžinerijos ,“ Yale Law Journal, 2002 gegužė, 1575-1663. Europoje, ES programinės įrangos direktyva, leidžia ES įmonės perkonstruoti savo konkurentų produktų, kad būtų suderinama, konkuruojančius produktus. Tačiau tokie įstatymai daugeliu atvejų tiesiog suteikti jums teisę išbandyti, o ne, kad pavyks. Atgal, kai Messing aplink su failų formatų suderinamumas reiškia, kad buvo tikras konkursas -, kai Word ir Word Perfect kovojo dėl dominavimo, kiekvienas bandė skaityti kitų failus ir padaryti sunku, skaityti savo. Bet su TC, kad žaidimas yra daugiau, be naudotis raktais, jūs jau jį.

Užrakinimas konkurentus iš programų failų formatų buvo vienas iš TC motyvacijos pranešimus Lucky Green, ir eiti savo kalboje “ Def Con išgirsti daugiau. Tai taktika, kuri už kompiuterių pasaulyje plinta. Kongresas vis nusiminusi automobilių gamintojų, kurie naudojasi duomenų formatas lokautas sustabdyti savo klientams gauti nepriklausomų prekybos atstovų atliekamas remontas. Ir „Microsoft“ liaudies sako, kad jie nori, TC visur, net savo laikrodį. Ekonominės pasekmės gali būti visuotinai reikšmingas.

15. Negali TC neveikia?

Ankstyvosios versijos bus pažeidžiami bet įrankių ir kantrybės nulaužti įrangą (pvz., gauti aiškius duomenis ant autobuso tarp procesoriaus ir Fritz lustas). Tačiau po kelerių metų, Fritz lustas gali išnykti centrinio procesoriaus viduje – galime jį vadiname „Hexium“ – ir viskas bus daug sunkiau. Tikrai rimta, gerai finansuojamos priešininkai vis dar galės nulaužti. Bet tai gali eiti į vis labiau sudėtinga ir brangu.

Be to, daugelyje šalių, krekingo Fritz bus neteisėtas. JAV Digital Millennium Copyright Act jau tai daro, o ES turės spręsti su ES Autorių teisių direktyvos ir (jei jis eina) projekto vykdymo direktyva . (Autorių teisių direktyvos įgyvendinimas kai kuriose šalyse jau daro techniškai neteisėtą kriptografija tyrimai.)

Be to, daugelyje produktų, suderinamumo kontrolė jau maišyti gana sąmoningai su autorių teisių kontrolės. „Sony Playstation autentifikavimo lustai taip pat yra šifravimo algoritmą, DVD, atvirkštinės inžinieriai, kad gali būti kaltinamas apeiti autorinių teisių apsaugos mechanizmą ir persekiojo pagal Digital Millennium Copyright Act. Situacija gali būti nepatogus – ir kad bus palanki didelėms įmonėms su dideliais teisės biudžetų.

16. Kas yra bendras ekonominis efektas gali būti?

Turiniu susijusios pramonės šakos gali gauti šiek tiek nuo pjovimo muzikos kopijavimą – tikėtis Pone Maiklą Jaggeris gauti labai šiek tiek turtingesnė. Tačiau aš manau, svarbiausias ekonominis efektas bus sustiprinti informacinių produktų ir paslaugų rinkų dalyvių skaičių naujiems rinkos dalyviams sąskaita poziciją. Tai gali reikšti, pavyzdžiui, „Intel“, „Microsoft“ ir IBM įmonių rinkos kapitalizacija didėja – bet naujoves ir ekonomikos augimą apskritai sąskaita. Eric von Hippel dokumentai, kaip dauguma iš naujovių, kad paskatinti ekonominį augimą nesitikima vertina platformas, kuriose jie yra pagrįsti, gamintojų ir technologinių pokyčių, IT produktų ir paslaugų rinkų paprastai yra kumuliacinės. Rinkoje įsitvirtinusios įmonės suteikiant naujų būdų, kaip padaryti gyvenimą sunkiau žmonės bando kurti jų produktų naujų panaudojimo būdų yra bloga idėja.

Centralizuojant ekonominę galią, TC bus palanki didelėms įmonėms per mažų ir TC programos leis stambioms kompanijoms pritraukti daugiau pašalinio poveikio nuo jų ekonominės veiklos, kaip su automobilių kompanijų verčia automobilių savininkams jų priežiūra padaryti įgaliotų dilerių. Kadangi dauguma užimtumo augimas vyksta mažų ir vidutinio verslo sektoriuje, nedarbo pasekmes tai gali turėti.

Taip pat gali būti skirtingi regioninį poveikį. Pavyzdžiui, daug metų valdžios sektoriaus rėmimo Europos lustinės kortelės pramonė stipri, išstumti kitas technologines naujoves regione išlaidas. Aukšto rango pramonės žmonės, su kuriuo aš kalbėjau tikimės, kad kartą antrasis etapas TC kelia Fritz centrinio procesoriaus funkcijas, tai plaktukas integroscheminę kortelę, pardavimus. Vyresnieji TC įmonė žmonės pripažino, kad man, kad išstumia kredito korteles iš autentifikavimo simbolinį rinkoje yra vienas iš jų verslo tikslus. Integroscheminę kortelę, kūrėjai nori funkcijas, kad jums reikia padaryti, su kortele, o ne būti padaryta FRITZ lustai jūsų kompiuterį, jūsų PDA ir mobilųjį telefoną. Jei ši pramonė išžudė TC, Europa galėtų būti reikšmingas grynasis nevykėlis. Kiti stambūs skyriai informacijos saugumo pramone, taip pat gali tapti aukų.

(17) Kas dar bus prarasti?

Ten bus daug vietų, kur esamus verslo procesus sugriauti būdais, kurie leidžia autorių teisių savininkai išgauti naujas nuomos. Pavyzdžiui, aš neseniai taikomos planuojant leisti įjungti šiek tiek žemės ūkio paskirties žemę, kad mes turime į sodą, tai padaryti, mums reikia tiekti mūsų vietinę valdžią su šešių kopijų 1:1250 žemėlapį srityje. Tais senais laikais, visi tik gavo iš vietos bibliotekoje žemėlapį ir nukopijuota jį. Dabar, žemėlapiai bibliotekos serveryje, su autorių teisių kontrolės, ir jūs galite gauti daugiausia keturiais egzemplioriais bet kurio vieno lapo. Individui, tai gana paprasta apeiti: pirkti keturiais egzemplioriais šiandien ir siųsti draugui palei rytoj už papildomą dviejų. Tačiau įmonių, kurios naudoja daug žemėlapių, bus baigti mokėti daugiau pinigų žemėlapyje bendrovėms. Tai gali būti maža problema; mutiply jai Tysiąckrotny gauti tam tikrą poveikį visai ekonomikai idėją. Pajamų ir turto grynosios išmokos, yra tikėtina, dar kartą, turi būti nuo mažų įmonių iki didelių ir nuo naujų firmų iki seniausių.

Vienas gerai žinomas Jungtinės Karalystės advokatas sakė, kad autorinės teisės tik toleruoja, nes jis nėra nukreipti prieš dauguma smulkių pažeidėjų. Ir ten bus keletas itin aukšto profilio sunkiai sėkmės atvejai. Tikiuosi, kad autorinių teisių taisyklės dėl iš vėliau šiais metais Britanijos metus neteks tikroji naudoti teisę naudoti savo ekrano grandiklis programinę įrangą, skaityti elektronines knygas akliesiems. Paprastai, biurokratinė kvailystė, kaip tai gali nesvarbu daug, nes žmonės tiesiog ignoruoti jį ir policija nebūtų idiotiškai pakankamai patraukti baudžiamojon atsakomybėn niekam. Jei autoriaus taisyklės būtų įgyvendinamos įrangos apsaugos mechanizmų, kurie yra nepraktiška pertraukos, tada aklas gali prarasti rimtai. (Yra daug kitų atskirtas grupes pagal panašios grėsmės.)

18. Ugh. Ką dar?

TC bus pakenkta General Public License (GPL), pagal kurią daug nemokamų ir atviro kodo programinės įrangos produktai yra platinami. GPL licencija yra skirta užkirsti kelią užgrobti privačių įmonių pelno Komunalinio savanoriško darbo vaisius. Kiekvienas gali naudoti ir modifikuoti programinė įranga platinama pagal šią licenciją, tačiau jeigu Jūs platinate modifikuotą kopiją, turite pateikti jį į pasaulį, kartu su šaltinio kodu, kad kiti žmonės gali padaryti savo tolesnius pakeitimus.

IBM ir HP, matyt, pradėjo dirbti su TC-pagerinta versija, GNU / Linux. Tai apims išvalyti kodą ir pašalinti daug funkcijų. Gauti vertinimo sertifikatą priimtiną TCG, rėmėjas turės pateikti genėti kodą įvertinimo laboratorijoje, kartu su dokumentaciją, parodančią, kodėl neveikia žinomi Ivairi išpuoliai kodą masę. (Vertinimas yra lygiu EAL3 – pakankamai brangus, sulaikyti laisvą programinę įrangą, dar Lax pakankamai komercinės programinės įrangos pardavėjų turėti galimybę gauti savo Skurde kodą). Nors modifikuota Programa bus taikoma GPL, ir šaltinio kodas bus nemokamas visiems, ji neveiks TC ekosistemos, nebent jūs turite pažymą, kad už jį yra specifinis Fritz lustas į savo mašinoje. Kad tai, ką jums kainuos pinigus (jei ne iš karto, o galiausiai).

Jūs vis dar nemokamai padaryti pakeitimus pakeistą kodą, bet jums nebus suteikta galimybė gauti pažymą, kad paleidžiama jums į visiškai naujos TC pasaulyje. Kažkas panašaus vyksta su linux pateikta Sony Playstation 2 konsolės kopijavimo apsaugos mechanizmų neleisti jums veikia pakitusi dvejetainis, ir naudoti aparatūros funkcijas. Net jei filantropas ne pelno saugus GNU / Linux, gautas produktas tikrai ne GPL TC operacinės sistemos versija, tačiau nuosavybės operacinė sistema, kuri filantropas gali atiduoti. (Yra dar klausimas, kas mokėtų už vartotojų pažymėjimų.)

Žmonės tikėjo, kad GPL neįmanoma bendrovei ateiti kartu ir pavogti kodą, kuris buvo bendruomenės pastangų rezultatas. Tai padėjo, kad žmonės linkę pasiduoti savo laisvalaikį nemokamai rašyti programinę įrangą bendruomenės labui. Bet TC pakeitimai, kad. Kai dauguma kompiuterių rinkoje TC įjungtas GPL neveikia, kaip buvo numatyta. „Microsoft“ privalumas yra tai, kad tai bus sunaikinti nemokamą programinę įrangą tiesiogiai. Esmė tokia: kai žmonės suvokia, kad net GPL’led programinė įranga gali būti pagrobtas komerciniais tikslais, idealistinis jauni programuotojai bus daug mažiau motyvuoti rašyti laisvą programinę įrangą.

19. Matau, kad kai kurie žmonės bus gauti nusiminusi apie tai.

Ir yra daug kitų politiniai klausimai – apdorojant asmens duomenų, įtvirtintų ES duomenų apsaugos direktyvos skaidrumo; suvereniteto klausimas ar autorinių teisių taisyklės bus parašyta nacionalinių vyriausybių, kaip šiuo metu, arba Application Developer Portland OR Redmond; ar TC bus naudojama „Microsoft“ kaip atsikratyti Apache; ir ar žmonės bus patogu apie jų kompiuteriai iš tikrųjų veikė, pagal nuotolinio valdymo pulto idėja – kontrolę, kad būtų galima užvaldoma teismuose arba vyriausybinių agentūrų be jų žinios.

20. Bet palauk, nėra TC neteisėtas pagal antimonopolinius įstatymus?

JAV, gal ir ne. „Intel“ įtvirtino „A“ platforma iniciatyvą „strategiją, kurioje jie veda pramonės pastangas plėtoti technologijas, kurios leis PC naudinga, pavyzdžiui, PCI ir USB. Jų modus operandi yra aprašyta knygoje, Gawer ir Cusumano . „Intel nustato konsorciumą pasidalinti patobulinti technologiją, steigėjai į puodą įdėti keletą patentų, skelbia standartą, gauna šiek tiek už jo pagreitį, tada licencijas su pramone, su sąlyga, kad licencijos turėtojus, savo ruožtu, abipusė licencija bet kurių trukdančių patentai savo nulinėmis sąnaudomis visi konsorciumo nariai.

Teigiamas požiūris į šią strategiją, kad „Intel“ išaugo į bendrą rinką kompiuterius, tamsioji pusė buvo, kad jie neleido jokios konkurentą, kad dominuojančią padėtį bet kokios technologijos,, kad galėjo grėsmė jų dominavimą PC hardware. Taigi, „Intel“ negalėjo sau leisti IBM mikrokanalinės autobusu, siekdami turėti pranašumą, ne tik kaip konkuruojančio nexus PC platformos, bet taip pat, nes IBM neturėjo PC konkuruoti su high-end sistemų pralaidumą, būtiną teikiant susidomėjimą. Strateginiu požiūriu poveikis yra šiek tiek panašus į senosios Romos praktikos griauti visus būstus ir iškirsti visus medžius, arti jų keliai ar jų pilių. Jokio konkuruojančios įmonės struktūra gali būti leidžiama šalia „Intel“ platforma, jis turi būti nukreiptas į commons. Bet gražus, tvarkingas, gerai reguliuojamos Commons: sąsajos turi būti „atviras, bet ne“.

Šis konsorciumas metodas išsivystė į labai efektyvus būdas grindjuostes antimonopolinius teisės aktus. FPK ir Teisingumo ministerija iki šiol, nėra, atrodo, buvo susirūpinę tokių konsorciumų – tol, kol šie standartai yra atvira ir prieinama visoms įmonėms. Jie gali tekti tapti šiek tiek sudėtingesnės.

Kaip Europos teisė nėra aiškiai konsorciumai, ir yra sugriežtinti. TC konferencija Berlyne, organizuoja Vokietijos ministerija ekonomikos ir darbo, nagrinėjęs garsiakalbius iš pro-ir anti-TC stovyklos valstybė jų bylų. Jeigu jūs skaitote vokiečių, yra labai išsami analizė konkurencijos politikos aspektus prof. Christian Koenig santrauka yra tai, kad TC nutraukti Bendrijos konkurencijos teisę, dėl įvairių priežasčių. Standartai grupės išimtį leidžiama, nes kartelių teisę, tik jei jie yra neprivalomos, atviros ir nediskriminuojančios. TCG nėra. Diskriminuoja ne nariams; sunku mažoms įmonėms prisijungti prie jos aukštos narystės mokesčiai; ir jo naudojimas mokama o ne laisvą licencijavimo diskriminuoja laisvą programinę įrangą. Taip pat yra daug klausimų, turinčios didelę įtaką rinkoje ir rinkos tarpusavio priklausomybės. ES yra apie rasti Microsoft kalti bando išplėsti savo monopolį kompiuterių serverių palaikymo sąsajos neaiškus. Jei sąsajos gali būti užrakinta žemyn TC mechanizmų, kad bus blogiau. TC taip pat gali sudaryti „Microsoft“ pratęsti operacinių sistemų muzikos paslaugų teikimu internetu arba mobiliojo telefono programinės įrangos monopolį.

Tačiau įstatymas yra vienas dalykas, ir vykdymo kitą. Iki 2003 metų pabaigos, ES turėjo pripažinti kaltais Microsoft antikonkurencinio elgesio per Netscape ir daugiau serverio sąsajų. Šis sprendimas bus per vėlu atkurti Netscape į gyvenimą, arba sukurti konkurenciją naršyklių rinkoje. Iki to laiko ES gauna turas nuteisdamas „Microsoft“ per TC, tai bus 2008 m. Iki to laiko mūsų visuomenė gali būti priklausomas TC, ir ji negali būti politiškai galima nieko daryti veiksmingą.

21. Kada TC Sulig?

Ji. Specifikacijos 1.0 versija buvo paskelbta 2000 m. Atmel yra jau parduoti Fritz lustas , ir jūs galėjote pirkti jį įdiegti IBM Thinkpad serijos nešiojamieji kompiuteriai nuo 2002 metų gegužės. Esamas funkcijas „Windows XP“ ir “ X-Box TC savybės: pavyzdžiui, jei jums daugiau nei šiek tiek pakeisti savo kompiuterio konfigūraciją, jūs turite perregistruoti visus savo programinę įrangą su Redmond. Be to, nuo „Windows 2000“, „Microsoft“ dirba apie patvirtinantį, visas įrenginio tvarkykles: jei bandote įkelti nepasirašytą tvarkyklę, XP skundžiasi. Laivybos įmonės teisių valdymo stuff su Windows Server 2003. Taip pat auga JAV vyriausybė palūkanų standartizacijos procese. TC kūrėjų rinkinių bus galima 2003 m. Spalio mėn., Ar taip mes papasakojo. Traukinys sukti.

22. Kas TORA BORA?

Atrodo, buvo vidaus „Microsoft“ pokštas: pamatyti Palladium pranešimą . Idėja yra ta, kad „Patikimi Operacinė Root Architektūra“ (Paladis) nustos „Break Kai Run Anywhere“ ataka, pagal kurį jie reiškia, kad piratinės turinį, kai nesaugių prie tinklo, gali būti skelbiami ir naudojami visi. Ji tai darys išdavikas Sekimo – visur cenzūros technologiją.

Jie, atrodo, suprato, kad tai pokštas, nes tada gali būti tiesiog blogas skonis. Pokalbiui dėl išdavikas suradimu lankiau dėl 10-ojo 2002 „Microsoft Research“, kurios šūkis buvo pakeistas į „Bore atsparumo, kur Bore standartai“ Break Kai Run visur „. (Beje, garsiakalbis aprašyta autorių teisių vandenženkliais `turinį Patikrinimas“ (screening), terminas, kuris vartojamas kalbant sustabdyti nepilnamečių Matydamas pornografija:! PR mašina akivaizdžiai trūkčiojimas Jis taip pat sakė, kad tai neveikia, nebent visi patikimas operacinę sistemą. Kai aš paklausiau, ar tai reiškia, atsikratyti Linux, jis atsakė, kad Linux vartotojai turės naudoti turinio patikrą.)

(23) Tačiau tai nėra kompiuterio saugumo geras dalykas?

Kyla klausimas: saugumas kam? Jums gali nori matyti ne jaudintis dėl virusų, tačiau TC nebus nustatyti, kad: virusai išnaudoti būdas programinę įrangą (pavyzdžiui, Microsoft Office ir Outlook) naudoti skriptų. Galite gauti erzina šlamštas, bet kad nebus nustatomas. („Microsoft“ teigė, kad jis bus nustatytas, filtruojant visas nepasirašytas pranešimus – bet jūs jau galite konfigūruoti pašto klientai filtruoti laiškus iš žmonių, jūs nežinote, ir išleisti jį į aplanką nuskaityti trumpai vieną kartą per dieną). Galbūt būti susirūpinę privatumą, bet TC nebus nustatyti, kad beveik visi privatumo pažeidimai rezultatas nuo piktnaudžiavimo priėjimu, ir TC padidinti paskatas bendrovėms rinkti ir prekiauti asmens duomenis jums. Sveikatos draudimo bendrovė, kad jums reikia sutikti, kad jūsų duomenys gali būti dalijamasi su savo darbdaviu ir niekam kitam jie gali jį parduoti, yra nesiruošia sustoti tik todėl, kad jų kompiuteriai yra dabar oficialiai „saugus“. Priešingai, jie gali jį parduoti dar plačiau, kai kompiuteriai yra vadinami `patikimi kompiuteriai“. Ekonomistai vadina „socialinis pasirinkimas spąstai“. Padaryti kažką šiek tiek mažiau pavojinga, todėl ji atrodo mažiau pavojingi, dažnai sukelia žmonių jį naudoti, arba naudoti jį nerūpestingai, kad bendros žalos padidėjimo. Klasikinis pavyzdys yra tai, kad „Volvo“ vairuotojai turi daugiau nelaimingų atsitikimų.

Šiek tiek labdaros vaizdas TC buvo pateiktas pabaigoje Roger Needham, kuris vadovavo „Microsoft“ mokslinių tyrimų Europoje: yra keletas programų, kuriame norite, kad apribotų vartotojo veiksmus. Pavyzdžiui, jūs norite sustabdyti žmonių nusukimas su spidometru ant automobilio, kol jie jį parduoti. Panašiai, jei jūs norite daryti DRM ant PC, tada jums reikia traktuoti kaip priešą vartotoją.

Žiūrint šių sąlygų, TC nėra tiek daug užtikrinti saugumą vartotojui, kaip ir PC pardavėjo, programinės įrangos tiekėjas, ir turinio sektoriaus. Jie nėra įtraukti, kad vartotojas, bet jį sunaikinti. Jie suvaržyti, ką jūs galite padaryti su kompiuteriu, siekiant sudaryti sąlygas, taikymo ir paslaugų pardavėjai išgauti daugiau pinigų iš jūsų. Tai klasikinis apibrėžimas yra išnaudojamas kartelio – šakinis susitarimas, kuris keičia prekybos sąlygų taip, kad būtų sumažinti vartotojų perteklių.

(24) Tad kodėl tai vadinama „Trusted Computing“? Aš nematau, kodėl turėčiau pasitikėti!

Tai beveik į pokštas. JAV Gynybos departamento, „pasitiki sistema arba sudedamoji dalis“ yra apibrėžiamas kaip „tas, kuris gali sulaužyti saugumo politiką. Tai gali atrodyti kovos su intuityviu per pirmąjį, bet tiesiog nustoti galvoti apie tai. Pašto apsauga arba ugniasienės, kuri stovi tarp Secret ir Top Secret sistemos – jei tai nepavyksta – pertrauka saugumo politiką, kad paštas tik srautas iš Secret Top Secret, bet niekada kita kryptimi. Todėl patikėta vykdyti informacijos srautas politiką.

Ar imtis civilinių pavyzdį: tarkime, kad jūs pasitikite gydytoju, kad išlaikyti jūsų medicininių įrašų privatus. Tai reiškia, kad jis turi prieigą prie jūsų įrašų, todėl jis gali nuotėkio juos spaudoje, jei jis buvo neatsargus arba kenksminga. Nepasitikite man išlaikyti savo medicininius įrašus, nes aš neturiu jiems, nepriklausomai nuo to, ar man patinka, ar tavęs nekenčiu, aš negaliu nieko daryti įtakos savo politiką, kad jūsų medicininių įrašų turi būti konfidenciali. Jūsų gydytojas tai gali, nors, ir tai, kad jis yra tokioje padėtyje, kad jums pakenkti tikrai tai, ką reiškia (sistemos lygiu), kai jūs sakote, kad juo pasitikėti. Jums gali būti šiltas jausmas apie jį, arba galite tiesiog turi juo pasitikėti, nes jis yra vienintelis gydytojas saloje, kur jūs gyvenate, nesvarbu, DoD apibrėžimas juostelės toli šiuos fuzzy, emocinius aspektus `pasitikėjimo“ ( klaidinti žmonių).

Per 1990-ųjų pabaigoje, kaip žmonės diskutavo valdžios kontrolę kriptografija, Al Gore pasiūlė A „patikimos trečiosios šalies“ – paslauga, kad būtų išlaikyti savo dešifravimo raktas nerūkantiems kopiją, tik tuo atveju, jūs (arba FTB ar NSA), kada reikia. Pavadinimas buvo išjuokti kaip rinkodaros naudotis, rūšiuoti, kad matė Rusijos Rytų Vokietijos kolonija vadinama `Vokietijos Demokratinė Respublika“. Bet tai tikrai varpelių su DoD mąstymo. Patikima trečioji šalis yra trečioji šalis, kad gali nutraukti savo saugumo politiką.

25. Taigi „patikimo kompiuterio“ yra kompiuteris, kuris gali sulaužyti mano saugumą?

Kad tai mandagus būdas išleidimą.

Ross Anderson

Veröffentlicht am
Kategorisiert in Allgemein

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert